Xiaomi uygun fiyatlı kablosuz şarj cihazını tanıttı

Xiaomi, 10W kablosuz şarj desteğine ve 10 dolarlık oldukça cüzi bir fiyat etiketine sahip olan Universal Fast Charge Edition olarak da adlandırılan yeni Mi kablosuz şarj cihazını tanıttı.

 

 

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Universal Fast Charge Edition isimli yeni Mi kablosuz şarj cihazını tanıttı. 10 dolarlık(65 TL) oldukça uygun fiyatıyla dikkat çeken cihazın, kablosuz şarj destekli tüm akıllı telefon modelleri ile uyumlu olarak çalışabilmesi de onu bir adım öne taşıyor.

 

Yeni Mi kablosuz şarj cihazı4mm mesafeye kadar cihazları rahat bir şekilde şarj edebildiği için, telefon kılıfınız metal olmadığı sürece telefonunuzu kılıfla bile rahat bir şekilde şarj edebilirsiniz. Ayrıca cihaz, Mi MIX 2S, iPhone X, iPhone 8 ve 8 Plus gibi akıllı telefonlar için 7,5 W, Galaxy Note 9, S9 gibi akıllı telefonlar için 10W kablosuz şarj desteğine sahip.

Telefonun ne kadar şarj olduğunu gösteren bir ekrana da sahip olan cihaz, sıcaklık koruması, aşırı gerilim koruması, kısa devre koruması gibi özellikleri de bünyesinde bulunduruyor. Cihaz 10 dolar(65TL) gibi cüzi bir fiyat etiketiyle 3 Eylül’de ilk önce Hindistan ve Çin’de, sonra ise Xiaomi’nin faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde piyasaya sürülecek.

 

Kaynak: https://beebom.com/xiaomi-mi-wireless-charger-launched-china/

Yorumların bizim için değerli. Hemen yorumla!

Yorumunu Bırak

Yeni Kayıt Oluştur
Reset Password
Karşılaştırma Listesi
  • Total (0)
Karşılaştır